< Ślub w plenerze - ceremonia i wesele | Warszawa - AgentkaWeselna

loading

Moja oferta

Ślub i wesele w plenerze

Ślub i wesele w plenerze

Uroczystość ślubu w pięknej scenerii wykreowanej przez naturę, to marzenie wielu Par Młodych. Organizacja ślubu w plenerze wymaga dodatkowych formalności i szczególnych przygotowań, ale efekt w postaci klimatycznej uroczystości w ogrodzie, na polanie czy na plaży jest niepowtarzalny i magiczny. Jako Wasza konsultantka ślubna zajmę się wszystkimi zadaniami i dopilnuję, żeby ślub w plenerze był spełnieniem Waszych marzeń.

Ślub cywilny czy kościelny

Organizacja ślubu cywilnego w plenerze wymaga złożenia odpowiedniego podania we właściwym Urzędzie Stanu Cywilnego oraz spełnienia warunków określonych przez przepisy.
Wymogi prawa kanonicznego są znacznie bardziej restrykcyjne. Jasno określają miejsce ślubnej uroczystości i sporym wyzwaniem może okazać się uzyskanie zgody na odstępstwo od zasad organizacji ślubu kościelnego. Tu nieocenione jest wsparcie konsultanta ślubnego w zawiłych formalnościach lub wyszukaniu alternatywnych rozwiązań.

Miejsce

Ogród restauracji, dziedziniec dworku, prywatny ogród, polana, plaża, pomost nad jeziorem – ślub w plenerze możliwy jest nawet w Warszawie. Wiele miejsc weselnych dysponuje własną przestrzenią, czasem w ich okolicach znajduje się teren, który umożliwia organizację ślubu i wesela na powietrzu.

Aranżacja miejsca

Wedding planner może zadbać o każdy szczegół organizacji wesela, nawet o..  pogodę 🙂 Nieprzewidywalność aury nie oznacza, że lepiej zrezygnować z pomysłu organizacji wesela w plenerze. Wystarczy zabezpieczyć się na ewentualność kaprysów pogody i mieć w zanadrzu plan B. Odpowiednie zadaszenie, z podłogą oraz demontowanymi ścianami to podstawa. Do tego nagrzewacze lub wentylatory, parasole dla gości, personalizowane wachlarze, które mogą być jednocześnie prezentami. Każdy, nawet drobny szczegół podkreśla wyjątkowość przyjęcia. Nastrój buduje odpowiednia dekoracja, światło, wykorzystanie naturalnej roślinności i walorów otoczenia.

Atrakcje

Przestrzeń pozwala na zrealizowanie nawet najbardziej nietypowych pomysłów. Mogą to być gry ogrodowe, pokazy świetlne, przejażdżki oryginalnymi pojazdami. Takie przyjęcie będzie nietuzinkowe i zachwyci gości weselnych.

Ślub i wesele w plenerze to Wasze marzenie? Pomogę je Wam zrealizować. Zapraszam do współpracy.