< Konsultacje Ślubne i Weselne - Organizacja Wesela - Koordynacja Ślubu | Warszawa - AgentkaWeselna

loading

O mnie

Jestem certyfikowaną konsultantką ślubną, pracuję z zaangażowaniem, wkładając dużo serca w każdą realizację. Doświadczenie zdobywałam przygotowując różnego rodzaju imprezy biznesowe, ale najwięcej satysfakcji daje mi organizowanie ślubnych wydarzeń.

Możecie powierzyć mi organizację całości wydarzenia lub wybranych elementów, w których potrzebujecie profesjonalnego wsparcia.

Basia Lesiak - konsultant ślubny

Certyfikat ukończenia szkolenia z przygotowania do zawodu Konsultanta ślubnego

Jestem do Waszej dyspozycji.

Basia Lesiak,
Konsultantka ślubna

O mnie

Organizacja wesela – konsultacje ślubne i weselne

Planujecie ślub i wesele, ale martwicie się czasochłonnymi przygotowaniami? Wygląda na to, że potrzebujecie wsparcia profesjonalnej konsultantki ślubnej, która pomoże Wam zadbać o wybrane etapy przyszłej ceremonii lub zajmie się organizacją całej uroczystości. Z przyjemnością pomogę Wam zaaranżować ten jeden z najważniejszych dni w życiu. Jako doświadczony konsultant ślubny działający w Warszawie i okolicach oferuję kompleksowe usługi związane z organizowaniem takich uroczystości jak ceremonia ślubna i przyjęcie weselne.

Zadowolenie i komfort nowożeńców są dla mnie wartością nadrzędną, dlatego opracowując plan weselny w pełni koncentruję się na oczekiwaniach Młodej Pary. Dokładam wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy. Areną mojego działania jest Warszawa, ale z przyjemnością podejmę się realizacji zlecenia również w okolicach stolicy. Doświadczenie zdobyłam przygotowując wydarzenia o charakterze biznesowym, jednak to właśnie organizacja ślubów i towarzyszących im imprez weselnych stanowi moją pasję, w ramach której rozwijam się na co dzień.

Wymiar moich usług jest zależny od Waszych potrzeb. Zorganizuję cały ślub, zaplanuję atrakcje weselne lub zapewnię profesjonalne doradztwo jako konsultantka ślubna. Zdobyta wiedza i wrodzona kreatywność pozwalają mi podjąć się organizacji ślubów tematycznych oraz międzynarodowych, które wymagają dopełnienia różnych, nierzadko skomplikowanych formalności. Zapraszam do współpracy narzeczonych mieszkających w stolicy oraz w okolicach Warszawy.